fi_FI
  • sv_SE ?>
  • ?>

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €
Ostoskori on tyhjä.

Edullinen varaosakauppa!

Lisää kuvia

ETULOKASUOJA (VASEN) SEICENTO 98-05

Esittely

Tarjoamme asiakkaillemme laadukkaat ja hyvin yhteensopivat korinosat kilpailukykyiseen hintaan. Laajasta valikoimastamme löytyy mm. konepellit, puskurit, maskit, etu- ja takalokasuojat, helmapellit sekä öljypohjat lähes kaikkiin euroopassa myytyihin automerkkeihin ja malleihin. Valmistuksessa käytetään ainostaan korkealaatuisia muovi, metalli ja teräsmateriaaleja noudattaen EU:n lainsäädäntöjä sekä direktiivejä.

Toimitusaika: 1-9 pv

Normaali Hinta: 73,87 €

Alennettu Hinta: 54,72 €

TAI

Lisätietoja



FIAT
SEICENTO (187) 01/1998 - 01/2010

Tekniset tiedot

Nimi ETULOKASUOJA (VASEN) SEICENTO 98-05
Tuotenumero 016-04-201
Asennuspuoli Edessä, Vasen puoli
Korin osa Etulokasuoja
Yhteensopivat automallit FIAT SEICENTO (187) 01/1998 - 01/2010
Vertailukoodit BLIC 6504-04-2031312P
OPEL 46744645
DIEDERICHS 3433007
DIEDERICHS 3433006
PRASCO FT0203004
PRASCO FT0203003
FIAT 46744645
SCHLIECKMANN 739171
VAN WEZEL 01601655
JOHNS 300201
JOHNS 300202
KLOKKERHOLM 2031314
VAN WEZEL 1601656
VAN WEZEL 1601658