fi_FI
  • sv_SE ?>
  • ?>

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €
Ostoskori on tyhjä.

Edullinen varaosakauppa!

Lisää kuvia

RAIDETANGON PÄÄ, ULOMPI (MOLEMMINPUOLIN)

Esittely

 


AS Metal on valmistanut alustan ja ohjauksen osia vuodesta 1979 lähtien. AS Metal valmistaa palloniveliä, raidetangon päitä, raidetankoja, kallistuksenvakaajia, puslia sekä tukivarsia. Se on luotettava ja laadukas valmistaja, joka tuottaa OE-alkuperäislaatuisia alustan- ja ohjauksenosia. Valmistusta ohjaa erittäin tiukat ja huolelliset tuotantovaiheet. Se on saavuttanut ISO 9001 certifikaatin vuonna 1998. Alustan osat on kehitetty vastaamaan skandinaavisia vaativia olosuhteita. Tuotteiden toimivuus on testattu 45-asteen pakkasessa. Laadukkaat alustanosat nyt saatavilla erittäin kilpailukykyiseen hintaan Ollikaiselta.

Toimitusaika: 1-9 pv

Normaali Hinta: 23,96 €

Alennettu Hinta: 11,98 €

TAI

Lisätietoja

 

Pituus: 71 mm

Tekniset tiedot

Nimi RAIDETANGON PÄÄ, ULOMPI (MOLEMMINPUOLIN)
Tuotenumero 17HY1000
Kierrekoko M10x1,25 mm
Sisäkierre M14x1,5 mm
Asennuspuoli1 Etuakseli
Asennuspuoli2 Molemminpuolin
Asennuspuoli3 Ulompi
Yhteensopivat automallit HYUNDAI PONY (X-2) 10/1989 - 01/1995
HYUNDAI PONY / EXCEL SEDAN (X-2) 01/1990 - 01/1995
HYUNDAI S COUPE (SLC) 02/1990 - 05/1996
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 12/1978 - 01/1984
Vertailukoodit 555 SE8021
BENDIX 040799B
BENDIX 040798B
BLUEPRINT ADC48717
BORG&BECK BTR4145
CTR CEKH3
DELPHI TA1146
FEBI 27150
FEBI 24909
FIRST LINE FTR4145
GKN 44560
GKN 44223
HBJAKOPART J4820501
HBJAKOPART J4820502
HYUND 5682021110
HYUND 5682021100
HYUND 5682021000
LEMFO 1183801
LEMFO 11838
LEMFO 3035701
LEMFO 1545001
LEMFO 15450
LEMFO 1495201
MAPCO 19512
MAPCO 19510
METZGER HY106
METZGER HY104
METZGER 54024108
MEYLE 37160200003
MGA DR5203
MITSU MB166426
MONROE L4203
MOOG MIES2171
MOOG MIAX2240
MOOG ES2171R
NK 5033001
OCAP 0283435
OCAP 0283361
OPTIMAL G1946
PEX 1202130
QUINT QR9929S
QUINT QR2871S
QUINT QR2818S
QUINT QR1988S
RTS 91-08006
RUV 918404
SIDEM 71136
SIDEM 87034
SWAG 90927150
TALOSA 4204032
TALOSA 4204000
TRISCAN 85004203
TRISCAN 850042023
TRW JTE502
TEKNOROT HY-101
MOTONET 17-2668