223,90 €
1 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Mittataulukko
| Size | UK | US | EU | Japan |
| XS | 6 - 8 | 4 | 34 | 7 |
| S | 8 -10 | 6 | 36 | 9 |
| M | 10 - 12 | 8 | 38 | 11 |
| L | 12 - 14 | 10 | 40 | 13 |
| XL | 14 - 16 | 12 | 42 | 15 |
| XXL | 16 - 28 | 14 | 44 | 17 |
Tuotetunnus (SKU):
C37
Osastot: Vetokoukut ja sähkösarjat, Vetokoukut, Kiinteät vetokoukut
| Paino | 22 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Ford |
| Malli | TRANSIT |
| Korimalli | Lava / alusta |
| Vuosimalli | 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000 |
| Brändi | Auto-Hak |
| Koukku tyyppi | Kiinteä |
| D-arvo | 19,8 kN |
| Vetomassa | 3500 kg |
| Aisapaino | 150 kg |
| Paino | 22,7 kg |
| Puskurin irroitus | Ei |
| Puskurin leikkaus | Ei |
| Vetokoukun hyväksyntänumero | E20-55R-02 6645 |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vetokoukku kiinteä Ford Transit Mk5 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (V184, V185) 01/2000-05/2006” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.