0,90 €
Laadukas JAPVAL PAL -autosulake 60A virranvahvuudella. Taivutettu urostyyppi (62 mm) sopii erityisesti japanilaisiin ja aasialaisiin ajoneuvoihin, kuten Toyota, Nissan, Honda, Mazda ja Mitsubishi.
Toimitusaika 5-10 arkipäivää
JAPVAL PAL 60A Autosulake – Taivutettu Urostyyppi 62 mm
Tämä laadukas JAPVAL PAL -autosulake on suunniteltu erityisesti japanilaisten ja aasialaisten ajoneuvojen sähköjärjestelmiin. Sen 60 ampeerin virranvahvuus ja 62 mm:n taivutettu urostyyppi tekevät siitä ihanteellisen vaihtoehdon alkuperäisten sulakkeiden korvaamiseen tai varaosaksi.
Ominaisuudet
- Tyyppi: JAPVAL PAL, taivutettu urostyyppi
- Virranvahvuus: 60A
- Pituus: 62 mm
- Yhteensopivuus: Yleisesti käytössä japanilaisissa ja aasialaisissa automerkeissä, kuten Toyota, Nissan, Honda, Mazda ja Mitsubishi.
- Laatu: Valmistettu kestävistä materiaaleista, täyttää autoteollisuuden laatuvaatimukset.
- Asennus: Helppo asentaa ilman erikoistyökaluja.
Luotettava Suoja Autosi Sähköjärjestelmälle
JAPVAL PAL -sulake varmistaa ajoneuvosi sähköjärjestelmän turvallisen ja luotettavan toiminnan. Se suojaa tehokkaasti ylikuormitukselta ja oikosuluilta, ehkäisten kalliita vaurioita. Taivutettu urostyyppi takaa vakaan ja varman kontaktin, mikä on kriittistä ajoneuvon sähkökomponenttien moitteettomalle toiminnalle.
Pakkauksen sisältö
- 1 x JAPVAL PAL 60A autosulake.
| Brändi | Amio |
|---|
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.