Pysäköintiavustin TFT01 4,3″ HD-315-LED-kameralla ja 4 anturilla musta Truck

103,90 

Monipuolinen pysäköintiavustin 4,3 tuuman TFT-näytöllä, HD-315-LED-kameralla ja neljällä mustalla anturilla. Suunniteltu erityisesti kuorma-autoihin ja muihin suurempiin ajoneuvoihin, tarjoten luotettavaa apua pysäköintiin ja peruuttamiseen.

Toimitusaika 5-10 arkipäivää

Tuotetunnus (SKU): 02728 Osastot: ,

Pysäköintiavustin TFT01 – Turvallisuutta ja helppoutta pysäköintiin

AMiO TFT01 pysäköintiavustin on kattava ratkaisu ajoneuvon turvalliseen pysäköintiin ja peruuttamiseen. Tämä järjestelmä yhdistää selkeän 4,3 tuuman TFT-näytön, korkealaatuisen HD-315-LED-peruutuskameran ja neljä luotettavaa mustaa pysäköintianturia, jotka havaitsevat esteet tarkasti.

Erityisesti kuorma-autoihin ja muihin suurempiin ajoneuvoihin suunniteltu paketti tarjoaa kuljettajalle reaaliaikaisen visuaalisen ja äänellisen varoituksen mahdollisista törmäysvaaroista. Tämä tekee ahtaissa tiloissa liikkumisesta ja pysäköinnistä huomattavasti turvallisempaa ja stressittömämpää, auttaen välttämään kalliita vaurioita.

Ominaisuudet:

  • 4,3 tuuman TFT-näyttö: Selkeä ja kirkas kuva peruutuskamerasta.
  • HD-315-LED-kamera: Laadukas kamera LED-valaistuksella takaa hyvän näkyvyyden myös heikossa valaistuksessa.
  • 4 mustaa pysäköintianturia: Tarkka esteiden tunnistus ajoneuvon takana.
  • Monipuolinen yhteensopivuus: Soveltuu henkilöautoista aina kuorma-autoihin asti.
  • Parannettu turvallisuus: Vähentää törmäysriskiä ja helpottaa pysäköintiä.

Tekniset tiedot:

  • Näytön koko: 4,3 tuumaa
  • Kameramalli: HD-315-LED
  • Anturien määrä: 4 kpl
  • Anturien väri: Musta
  • Valmistaja: AMiO

AMiO TFT01 pysäköintiavustin on investointi ajoturvallisuuteen ja mielenrauhaan, tarjoten luotettavan ratkaisun haastaviin pysäköintitilanteisiin.

Brändi

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Pysäköintiavustin TFT01 4,3″ HD-315-LED-kameralla ja 4 anturilla musta Truck”

RELATED PRODUCTS