| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Citroen |
| Malli | e-C4X |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo T118 kattotelineet Citroen C4 X (C43) 2022-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.