| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 60 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Toyota |
| Malli | COROLLA |
| Vuosimalli | 2004, 2003, 2002 |
| Korimalli | Hatchback |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo T118 kattotelineet Toyota COROLLA IX Hatchback (E120) 2002-2004” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.