171,90 €
Lisäsimme sinut tämän tuotteen odotuslistalle ja lähetämme sinulle sähköpostin, kun tuote on saatavilla.
Poistu odotuslistaltaTämä tuote ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Ei hätää! Anna sähköpostiosoitteesi, niin ilmoitamme sinulle heti, kun tuotetta on taas varastossa.
Tuotetunnus (SKU):
Ei saatavilla/-tietoa
Osasto: Kattotelineet
| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 128 cm |
| Merkki | Dacia |
| Malli | SANDERO |
| Vuosimalli | 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 |
| Korimalli | Hatchback |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo X128 kattotelineet Dacia SANDERO II 2013-2020” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.