| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 128 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | GALAXY |
| Vuosimalli | 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995 |
| Korimalli | MPV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 128 kattotelineet Ford GALAXY Mk1 (WGR) MPV 1995-2000” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.