| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 150 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 52×35 mm |
| Pituus | 148 cm |
| Merkki | Jeep |
| Malli | WRANGLER |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Alu Cargo AF3-148 kattotelineet Jeep WRANGLER IV (JL) 2018-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.