171,90 €
Lisäsimme sinut tämän tuotteen odotuslistalle ja lähetämme sinulle sähköpostin, kun tuote on saatavilla.
Poistu odotuslistaltaTämä tuote ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Ei hätää! Anna sähköpostiosoitteesi, niin ilmoitamme sinulle heti, kun tuotetta on taas varastossa.
Tuotetunnus (SKU):
Ei saatavilla/-tietoa
Osasto: Kattotelineet
| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | C |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Land Rover |
| Malli | DISCOVERY |
| Vuosimalli | 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo X118 kattotelineet Land Rover DISCOVERY III (L319) 2005-2009” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.