| Paino | 4,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 60 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A6 |
| Vuosimalli | 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 |
| Korimalli | Sedan |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST120 kattotelineet Audi A6 C6 Sedan (4F2) 2004-2011” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.