| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A5 |
| Vuosimalli | 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | Coupe |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo T118 kattotelineet Audi A5 B8 Coupe (8T3) 2007-2016” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.