| Paino | 4,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A1 |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 |
| Korimalli | Sportback |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus ST120 kattotelineet Audi A1 Sportback (GBA) 2018-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
RELATED PRODUCTS
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L1H1 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L2H2 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L4H2 2006-2014
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L1H1 1994-2006
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L1H2 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.