| Paino | 2,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 135 cm |
| Merkki | Citroen |
| Malli | C4 |
| Vuosimalli | 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | Tila-auto |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 135 kattotelineet Citroen C4 I Grand Picasso 2007-2013” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.