| Paino | 3,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | I |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A4 |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 |
| Korimalli | Avant |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 120 kattotelineet Audi A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2015-2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.