| Paino | 3,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | BMW |
| Malli | 2-sarja |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022 |
| Korimalli | Coupe |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus S-FIX 120 kattotelineet BMW 2-sarja Coupe (G42) 2022-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.