98,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
3 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Tuotetunnus (SKU):
921-936
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Toyota |
| Malli | COROLLA |
| Vuosimalli | 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+130 kattotelineet Toyota COROLLA Verso (AR10) 2004-2009” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.