| Paino | 2,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Toyota |
| Malli | COROLLA |
| Vuosimalli | 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 |
| Korimalli | MPV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 130 kattotelineet Toyota COROLLA Verso (AR10) 2004-2009” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.