| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | Opel |
| Malli | ZAFIRA |
| Vuosimalli | 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998 |
| Korimalli | MPV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo X108 kattotelineet Opel ZAFIRA A (T98) 1998-2005” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.