| Paino | 3,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | Opel |
| Malli | FRONTERA |
| Vuosimalli | 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo R108 kattotelineet Opel FRONTERA A SUV (U92) 1992-1998” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.