119,90 €
Lisäsimme sinut tämän tuotteen odotuslistalle ja lähetämme sinulle sähköpostin, kun tuote on saatavilla.
Poistu odotuslistaltaTämä tuote ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Ei hätää! Anna sähköpostiosoitteesi, niin ilmoitamme sinulle heti, kun tuotetta on taas varastossa.
Tuotetunnus (SKU):
Ei saatavilla/-tietoa
Osasto: Kattotelineet
| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 128 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A6 |
| Vuosimalli | 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 |
| Korimalli | Avant |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 128 kattotelineet Audi A6 C5 Avant (4B5) 1997-2005” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.