| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 128 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A6 |
| Vuosimalli | 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 |
| Korimalli | Avant |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 128 kattotelineet Audi A6 C5 Avant (4B5) 1997-2005” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.