| Paino | 5,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 150 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 50x30x1,5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Mitsubishi |
| Malli | PAJERO |
| Vuosimalli | 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1982 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “3x bars CRUZ Cargo Xpro 2022 SF130 kattotelineet Mitsubishi PAJERO I (L040) 1982-1991” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.