| Paino | 5,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 150 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 50x30x1,5 mm |
| Pituus | 130 cm |
| Merkki | Nissan |
| Malli | PATROL |
| Vuosimalli | 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “3x bars CRUZ Cargo Xpro 2022 SF130 kattotelineet Nissan PATROL GR IV SUV (Y60, GR) 1988-1997” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.