| Paino | 6,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 120 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 50x30x1,5 mm |
| Pituus | 145 cm |
| Merkki | Jeep |
| Malli | GLADIATOR |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019 |
| Korimalli | Pickup |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “3x bars CRUZ Cargo Xpro 2022 SF145 kattotelineet Jeep GLADIATOR (JT) 2019-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.