| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | Peugeot |
| Malli | 406 |
| Vuosimalli | 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 |
| Korimalli | Coupe |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 108 kattotelineet Peugeot 406 Coupe 1997-2004” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
RELATED PRODUCTS
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L2H1 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L1H2 2006-2014
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L2H2 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L4H3 2006-2014
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L4H3 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.