| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Alfa Romeo |
| Malli | 159 |
| Vuosimalli | 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 |
| Korimalli | Sportwagon |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 118 kattotelineet Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) 2006-2011” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.