| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | C-sarja |
| Vuosimalli | 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993 |
| Korimalli | T-Model |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 118 kattotelineet Mercedes C-sarja T-Model (S202) 1993-2000” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
RELATED PRODUCTS
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L1H1 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L4H3 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L1H1 1994-2006
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L3H2 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L4H2 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.