| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Mitsubishi |
| Malli | PAJERO SPORT |
| Vuosimalli | 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 118 kattotelineet Mitsubishi PAJERO SPORT I SUV (K70, K90) 1998-2008” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.