| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Volkswagen |
| Vuosimalli | 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 |
| Brändi | Cruz |
| Malli | Golf Plus |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 118 kattotelineet Volkswagen GOLF Plus / Crossgolf (5M1, 521) 2006-2014” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.