| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 118 cm |
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | GOLF |
| Vuosimalli | 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | Variant |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 118 kattotelineet Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
RELATED PRODUCTS
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L3H2 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L3H3 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L2H1 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L3H3 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L4H2 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.