| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 128 cm |
| Merkki | Opel |
| Malli | FRONTERA |
| Vuosimalli | 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 128 kattotelineet Opel FRONTERA B SUV (U99) 1999-2004” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
RELATED PRODUCTS
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L1H2 2006-2014
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Citroen Jumper L3H3 2014-
145,90 € – 202,90 €Hintaluokka: 145,90 € - 202,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L1H1 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L1H2 2014-
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Citroen Jumper L4H2 2006-2014
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
Valitse vaihtoehdoista
Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.