| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 133 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | RANGER |
| Vuosimalli | 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011 |
| Korimalli | Pickup |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo 133 kattotelineet Ford RANGER Mk3 (TKE) 2011-2019” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.