| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 133 cm |
| Merkki | Jeep |
| Malli | RENEGADE |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo Dark R133 kattotelineet Jeep RENEGADE SUV (BU, B1) 2014-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.