| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 133 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | GLB |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019 |
| Korimalli | Crossover |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo Dark R133 kattotelineet Mercedes GLB (X247) 2019-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.