| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 133 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | ML-sarja |
| Vuosimalli | 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo Dark R133 kattotelineet Mercedes ML-sarja (W164) 2005-2012” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.