| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 133 cm |
| Merkki | Nissan |
| Malli | QASHQAI |
| Vuosimalli | 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | Crossover |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo Dark R133 kattotelineet Nissan QASHQAI / Qashqai+2 I (J10, NJ10) 2007-2014” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.