| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | BMW |
| Malli | 1-sarja |
| Vuosimalli | 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011 |
| Korimalli | Hatchback |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo FIX 108 kattotelineet BMW 1-sarja Hatchback (F20) 2011-2020” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.