| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | BMW |
| Malli | 3-sarja |
| Vuosimalli | 2004, 2003, 2002, 2001 |
| Korimalli | Hatchback |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo FIX 108 kattotelineet BMW 3-sarja Compact (E46) 2001-2004” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.