| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | I |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | Ford |
| Malli | FOCUS |
| Vuosimalli | 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 |
| Korimalli | Sedan |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo FIX 108 kattotelineet Ford FOCUS Mk2 Sedan (DB_, FCH, DH) 2018-” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.