| Paino | 3,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | PASSAT |
| Vuosimalli | 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 |
| Korimalli | Variant |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo R108 kattotelineet Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1997-2002” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.