| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | Normaali katto |
| Kantavuus | 60 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 80×29.5 mm |
| Pituus | 108 cm |
| Merkki | SEAT |
| Malli | IBIZA |
| Vuosimalli | 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993 |
| Korimalli | Hatchback |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Airo T108 kattotelineet Seat IBIZA II (6K1) 1993-2002” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.