| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 100 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 52×35 mm |
| Pituus | 138 cm |
| Merkki | Mitsubishi |
| Malli | PAJERO |
| Vuosimalli | 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Alu Cargo AF2-138 kattotelineet Mitsubishi PAJERO II (V20) 1991-2000” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.