| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 100 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 52×35 mm |
| Pituus | 138 cm |
| Merkki | Nissan |
| Malli | PATROL |
| Vuosimalli | 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Alu Cargo AF2-138 kattotelineet Nissan PATROL GR IV SUV (Y60, GR) 1988-1997” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.