CRUZ Cargo Xpro kattotelineet Volkswagen Transporter T5 Bussi (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2003-2015
77,90 € – 103,90 €Hintaluokka: 77,90 € - 103,90 €
CRUZ Alu Cargo kattotelineet Volkswagen Transporter T5 Bussi (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2003-2015
124,90 € – 171,90 €Hintaluokka: 124,90 € - 171,90 €
124,90 € – 171,90 €Hintaluokka: 124,90 € - 171,90 €
CRUZ Alu Cargo kattotelineet
Yhteensopiva ajoneuvon mittojen kanssa
Akseliväli: 3000 mm
Kokonaispituus: 4892 mm
Korkeus: 1969 mm
Tuotetunnus (SKU):
Ei saatavilla/-tietoa
Osasto: Kattotelineet
| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Brändi | Cruz |
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | TRANSPORTER |
| Korimalli | Van |
| Vuosimalli | 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003 |
| Väri | silver 3kpl, silver 2kpl, dark 3kpl, dark 2kpl |
| Materiaali | Alumiini |
| Pääväri | Silver, Black |
| Pituus | 138 cm |
| Kattotelineprofiili | 52×35 mm |
| Ulkomitat (P/L/K) | 1380x52x35 mm |
| Kantavuus | 2kpl telineitä 100 Kg, 3kpl telineitä 150 Kg |
| Lukittava | Lisävarusteella |
| ECE R26 | Kyllä |
| TÜV GS | Kyllä |
| Kolaritestattu | Kyllä |
| ISO/PAS 11154:2006 | Kyllä |
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Alu Cargo kattotelineet Volkswagen Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2003-2015” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.