| Paino | 2,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Land Rover |
| Malli | FREELANDER |
| Vuosimalli | 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 110 kattotelineet Land Rover FREELANDER I SUV (L314) 1996-2007” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.