| Paino | 2,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Opel |
| Malli | VECTRA |
| Vuosimalli | 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 110 kattotelineet Opel VECTRA B Farmari (J96) 1996-2002” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.