| Paino | 2,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | PASSAT |
| Vuosimalli | 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988 |
| Korimalli | Variant |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 110 kattotelineet Volkswagen PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35i) 1988-1996” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.