| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Audi |
| Malli | A4 |
| Vuosimalli | 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996 |
| Korimalli | Avant |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Audi A4 B5 Avant (8D5) 1996-2001” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.